Zgłoszenie na obiady

Zasady korzystania ze stołówki szkolnej

Wydawanie obiadów odbywa się według harmonogramu:

• godz. 11.25 - 11.45 - obiady dla klas I i II
  • godz.12.30 - 12.45 obiady dla klas IV i V
  • 13.30 i 13.45 - obiady dla klas VII, VIII i klas gimnazjalnych.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z OBIADÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 10 W GNIEŹNIE

1. Uczeń może korzystać ze stołówki szkolnej po pisemnym zgłoszeniu przez rodzica/prawnego opiekuna w sekretariacie szkoły (Karta Zgłoszenia)
  2. Zapisy lub rezygnacja z obiadów w trakcie roku szkolnego następują z dniem 1-go każdego miesiąca po zgłoszeniu z co najmniej  3-dniowym wyprzedzeniem.
  3. Obiady wydawane są w godzinach:
    • 11.25 - 11.45 (klasy 1 i 2)
    • 12.30 - 12.45 (klasy 4 i 5)
    • 13.30-13.45 (klasy 7, 8 i klasy gimnazjalne)
  4. Aktualny tygodniowy jadłospis umieszczany jest na tablicy informacyjnej przy stołówce szkolnej.
  5. Posiłki przygotowywane są zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia i kalkulacją kosztów. Są to obiady dwudaniowe.
  6. Koszt obiadu to:
    • dla ucznia – 4 zł
    • dla pracownika – 6zł
  7. Odpłatność za obiady, za dany miesiąc należy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca przelewem na konto szkoły:

Bank Spółdzielczy  329065 0006 0000 0000 9957 0001

W tytule przelewu należy umieścić:

imię i nazwisko ucznia, klasa, miesiąc za który dokonywana jest wpłata

W przypadku kiedy dziecko spożywa posiłki w wybrane dni tygodnia należy  je wymienić w tytule przelewu.

lub w stołówce/świetlicy szkolnej (do godziny 10.00) w formie gotówki.

1. Uprawnione do korzystania z posiłku są osoby, które dokonały płatności  w wyżej wymienionym terminie.
  2. Dopuszcza się możliwość wykupienia pojedynczego obiadu. Zamówienia  i płatności na wybrane dni w danym tygodniu przyjmujemy wtedy tylko w poniedziałki do godz. 10.00 w stołówce szkolnej.
  3. W razie nieobecności ucznia lub pracownika w szkole należy zgłosić rezygnację z obiadu najpóźniej do godziny 8.00 w danym dniu w stołówce lub sekretariacie szkoły - osobiście lub telefonicznie. Jest to warunek konieczny by w kolejnym miesiącu mogły zostać  odliczone opłaty  za wyżywienie dziecka.
  4. Zastrzegamy możliwość zmian w jadłospisie.