Dzień Chłopca w 4B

Dzień Chłopca w 4B

28 września uczennice z klasy 4b wraz z wychowawcą zorganizowały dla swoich kolegów imprezę z okazji Dnia Chłopaka. Koleżanki przygotowały konkurs związany ze swoim hobby.  Nasi chłopcy przekonali się na własnej skórze, że zainteresowania dziewcząt będą dla nich nie lada wyzwaniem.  Pierwszy konkurs to pokaz mody – zadaniem naszych chłopców było przebieranie się w stroje, które przygotowały wcześniej dziewczęta. Dziewczęta oczywiści pomagały chłopcom i dokładały tu peruczkę czy torebkę lub sukienkę.  Następnie chłopcy przechodzili do makijażu w wykonaniu oczywiście ekspertek czyli dziewczynek z klasy 4b. Gdy chłopcy byli gotowi nastąpiło uwiecznienie modeli. Wyglądali prześlicznie. Kiedy opadły emocje po pierwszej konkurencji, kolej na taniec w obecnym stroju i makijażu solo. Nie obeszło się bez śmiechu. Następnie chłopcy wymyślali zabawne humorystyczne opowiadanie tzw. suchar, czym rozbawiali publiczność. Wszystkie konkurencje były oceniane przez komisję – dziewczynki z klasy 4b.  Po zakończonych konkurencjach chłopcy doprowadzili się do pierwotnego stanu a dziewczynki przygotowały poczęstunek.  Wręczyły chłopcom upominki w postaci skarpetek, medali wykonanych własnoręcznie oraz lizaków – smoczków. Na koniec nastąpiła koronacja chłopców, którzy najlepiej potrafili się bawić o czym zadecydowała komisja. Pierwsze miejsce zdobył – Gracjan Gaziński, drugie miejsce – Maciej Galeja, a trzecie – Marcin  Budnik–Cyprych. Zwycięzcy otrzymali szarfy z papieru toaletowego oraz słodkie prezenty a także miniaturowe buteleczki ze smoczkiem. Zwycięzca oczywiście wystąpił w koronie.  Wszyscy mamy nadzieję, że kolejne imprezy będą tak udane. Niektórzy nie mogą się doczekać kolejnej. Ślemy każdemu męskiemu uczniowie i pracownikowi naszej szkoły życzenia, mając nadzieję, że i oni spędzili w tak przyjemny sposób swoje święto.

Date

12 październik 2021

Tags

klasa 4