Dzień Kropki

W podróż pełną kropek i zabawy wybrali się uczniowie klas trzecich i pierwszych. Skorzystali oni z zaproszenia biblioteki i wzięli udział w spotkaniu z Vashti -bohaterką książki Roberta H. Reynoldsa “Kropka”. Dzieci wspaniale poradziły sobie z zadaniami specjalnymi: opowiadały co sprawia im przyjemność i jest ich talentem,odkrywały także jakie słowapotrafią zmotywować do działania i pokonywania trudności. Był masażyk w towarzystwie kicającego królika, wielki obraz z małych kropek oraz poszukiwania drugiej połówki... a jakże - kropki. Przede wszystkim jednak było dużo uśmiechu na twarzach niezwykle mądrych dzieci.

Spotkania czytelnicze w bibliotece zorganizowano z okazji “Międzynarodowego Dnia Kropki”. Pod opieką wychowawców: Pauliny Golowskiej, Ilony Lubińskiej, Doroty Nowak i Anny Rajczyk w zajęciach udział wzięli uczniowie klas: 1a, 1b, 3a, 3b.

Zdjęcia Ilona Lubińska

05 grudzień 2022