“Świetliczaki” na spotkaniu autorskim z Agnieszką Gadzińską

“Świetliczaki” na spotkaniu autorskim z Agnieszką Gadzińską

Świętujemy XXI Tydzień Bibliotek, dlatego zapraszamy na wydarzenia czytelnicze - takie jak spotkanie autorskie z Agnieszką Gadzińską. Wiemy, że nic tak dobrze nie wpływa na notowania książek jak osobiste poznanie autora. To szansa na posłuchanie opowieści o tym, jak się pisze książki, jak przebiega proces wydawniczy, skąd brać pomysły, czy choćby najprostsze: jak długo trwa pisanie jednego dzieła? I te pytania znalazły się na zorganizowanym właśnie spotkaniu z panią Agnieszką, na którym gościły dzieci przebywające zwykle na świetlicy szkolnej. Były również autografy i obowiązkowe zdjęcie z autorem. 
Liczymy, że w przyszłości na miejscu autora zasiądzie ktoś, kto obecnie znajduje się po stronie publiczności. Trzymamy kciuki, nie tylko za przyszłych twórców, ale również za dzisiejszych czytelników. Niech będzie ich jak najwięcej.  
Agnieszka Gadzińska - mieszka w Łubowie. Oprócz pisania, które kocha, pracuje jako edukatorką, nauczyciel i “specjalista” od prac kreatywnych skierowanych dla dzieci i młodzieży. Jest spełnioną mama i żoną. Jej debiut prozatorski – seria, której bohaterką jest dziewczynka o imieniu Sklota świętuje w tym roku dziesięć lat. 
 

Date

15 maj 2024

Tags

biblioteka, świetlica