Informujemy, iż dokumenty związane ze zgłoszeniem dziecka do świetlicy szkolnej i na obiady można składać w szkole w dniach od 28 sierpnia 2023 r. do 4 września 2023 r. do godziny 10.00

Formularze kart zgłoszeniowych i oświadczeń wraz z regulaminami dostępne są na stronie internetowej szkoły lub w dyżurce szkoły.

Karta zgłoszenia do świetlicy (pdf)

Oświadczenie o zatrudnieniu (pdf)

Regulamin świetlicy (pdf)

Świetliczaki rozpoczęły realizację działań jednego z tegorocznych projektów -"Świetliczaki na tropie… kolorów świata". Uczniowie klas drugich i trzecich podczas zajęć zapoznali się z sylwetkami słynnych artystów malarzy, a także wykonali reprodukcję wybranych obrazów. Przy okazji powstały prawdziwe dzieła sztuki.

Dla wszystkich panów - tych mniejszych i tych nieco większych - najlepsze życzenia z okazji Waszego święta! Życzy Świetlica Szkolna

28 września Świetliczaki obchodziły Światowy Dzień Jabłka. Obchody tego święta rozpoczęły się od rozmów na temat wyglądu, odmian jabłek i ich znaczenia w naszej codziennej diecie. Dzieci wykonały papierowe owoce, a także wzięły udział w kilku sportowych konkurencjach w jabłkiem w tle.

W zeszłym tygodniu dzieciaki podczas zajęć świetlicowych wspominały minione wakacje oraz obchodziły Dzień Marzyciela. Trochę bujaliśmy w obłokach, troszkę żałowaliśmy kończącego się lata.