Piknik Rodzinny 2018 przeszedł do historii. Impreza zgromadziła całą społeczność szkolną SP10 oraz mieszkańców osiedla Winiary. Atrakcji nie brakowało. Popularnością cieszyła się Loteria Fantowa „Strzał w dziesiątkę", w której można było wygrać rower miejski oraz sprzęt AGD. Odbyła się Olimpiada Rodzin z nagrodami, pokazy sztuk walki Aikido i Capoiera, pokazy walk Wojów. Dla małych artystów przygotowano Artautobus, dla wielbicieli militariów – wystawę zabytkowych pojazdów, a dla pasjonatów historii – wioskę średniowieczną. Nie zabrakło pysznej grochówki, kiełbasek z grilla, domowego ciasta, waty cukrowej. Ciekawym punktem imprezy był mecz piłki nożnej z udziałem Prezydenta Miasta Gniezna i urzędników Urzędu Miejskiego z uczniami szkoły oraz spotkanie z żużlowcem GTM Start Gniezno Adrianem Gałą. Piknik Rodzinny w SP 10 uświetnił koncert zespołu FAN ART.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie!