Informujemy, że w związku z zawieszeniem Ogólnopolskiej Akcji Strajkowej zajęcia dydaktyczne zostaną wznowione od poniedziałku 29 kwietnia.

reko

rek

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 w Gnieźnie informuje, że już 6 marca 2019 r.

rozpoczynają się zapisy do klas pierwszych.

Nabór odbywać się będzie drogą elektroniczną.

Aby wypełnić zgłoszenie lub wniosek, należy wejść na stronę:

www.gniezno.podstawowe.vnabor.pl

Zasady rekrutacji do klas I publicznych szkól podstawowych prowadzonych przez Miasto Gniezno na rok szkolny 2019/2020 przez Miasto Gniezno na rok szkolny 2019/2020

Komunikat w sprawie kryteriów rekrutacji do publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Gniezno na rok szkolny 2019/2020

Plakat informacyjny

spu

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w naszej szkole! W najbliższy czwartek 28 lutego w godzinach od 17 do 19.

„Ja w internecie" to program bezpłatnych szkoleń dla mieszkańców miasta Gniezna od 25 r.ż. mający na celu podniesienie kompetencji cyfrowych osób dorosłych, by w większym stopniu korzystały one z usług świadczonych drogą elektroniczną w życiu zawodowym i prywatnym. Nabór uczestników szkoleń odbywać się będzie przez cały okres trwania projektu, czyli do czerwca 2019 r.

Szczegóły projektu w pliku pdf.

• u1
  • u2
  • u3
  • u4
  • u5
  • u6

zr19

Zajęcia w ramach Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier Centrum Hajdasz, odbywają się w czwartki w g. 16.30-17.15 w sali gimnastycznej.
Więcej informacji pod numerem telefonu 513-091-910.