ZBLIŻAJĄCE SIĘ WYDARZENIA

Rozwijamy kompetencje cyfrowe

Kompetencje cyfrowe, to jeden z najważniejszych obszarów 8 kompetencji kluczowych w procesie uczenia się przez całe życie, które są niezbędne do pełnego uczestnictwa w życiu coraz bardziej scyfryzowanego społeczeństwa.

Szkoła w chmurze Microsoft

Uczniowie i nauczyciele w naszej szkole posiadają imienne konta w usłudze Microsoft Office 365. Wykorzystujemy rozwiązania chmurowe firmy Microsoft w codziennej pracy i nauce.
Lokalna Akademia Cisco

Od 2018 roku jesteśmy lokalną akademią Cisco, aby otworzyć naszym uczniom dostęp do platformy edukacyjnej z doskonałymi szkoleniami informatycznymi i możliwościami certyfikacji honorowanej przez pracodawców na całym świecie.
Programujemy Arduino Uno

Od 2018 roku uczymy się podstaw elektroniki programując płytkę Arduino Uno.

Dziennik elektroniczny

Od maja 2019 roku wdrażamy dziennik elektroniczny firmy Librus, aby ułatwić komunikację między rodzicami i nauczycielami.

Google Suite dla Edukacji

Od września 2019 udostępniamy uczniom i nauczycielom rozwiązania chmurowe Google. Absolwenci naszej szkoły będą znali aplikacje wykorzystywane w firmach i będą umieli wybrać to co najlepsze.
Uczymy się programowania

Od 2017 roku uczniowie klas IV-VI uczą się podstaw programowania w języku Scratch.

Darmowe WiFi dla uczniów

Udostępniamy bezpłatną sieć WiFi dla uczniów oraz pozwalamy im w rozsądny sposób korzystać ze smartfonów na lekcjach i podczas przerw.
Eksperymentujemy z elektroniką

W roku szkolnym 2019/20 wykorzystujemy płytkę Micro:bit do nauki programowania i podstaw elektroniki oraz robotyki.
Programujemy w języku Python i C++

Uczniowie klas VII i VIII poznają podstawy programowania w językach Python i C++.
grudzień 2019