Rozwiązanie konkursu biblioteki “Zakładka na start!”

To był prawdziwy pokaz wyobraźni i talentu. Uczestnicy konkursu “Zakładka na start!” zachwycili jurystworzonymi przez siebie zakładkami do książek. Od stylizacji nawiązujących do fauny - były:koty, papugi, rekiny, myszki, tygrysy i flamingipo nawiązania do poza czytelniczych pasji takich jak kosmosczy żużelPrace robiły także wrażenie pod względem zastosowanych form i technik wykonania.

W konkursie wzięło udział 45 uczniów klas 1-3. Wszyscy otrzymali nagrody, bo zdaniem organizatorów, wszyscy na nie zasłużyli. Uroczystego wręczenia dokonali: Agnieszka Miler-KawałkoDyrektor Banku Spółdzielczego Oddział II w Gnieźnie i Dyrektor Szkoły Robert AndrzejewskiNagrody w konkursie ufundował Bank Spółdzielczy Oddział II w Gnieźnie.

Zakładki zgłoszone w konkursie można będzie podziwiać przez cały październik na ekspozycji stworzonej w bibliotece.

03 październik 2023