knigi????????“Raz, dwa, trzy i po polsku mówisz Ty! Podręcznik do nauki języka polskiego dla dzieci na Ukrainie” – to nowoczesny podręcznik w formie ebooka do nauki języka polskiego.????????????????

Podręcznik i materiały są udostępnione bezpłatnie po wypełnieniu formularza.
Podręcznik do nauki języka polskiego dla dzieci i młodzieży w Ukrainie został wydany w 5 tomach, które odpowiadają poszczególnym poziomom nauczania. Do każdego tomu dołączone są Materiały uzupełniające dla nauczyciela. Podręcznik i materiały można pobrać klikając na obrazek z konkretnym tomem.

Podręcznik wydały Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, Fundacja Wolność i Demokracja oraz Centrum Języka Polskiego i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców „Polonicum” UW a także przy współpracy z Centrum Metodycznym w Drohobyczu. Podręcznik uzyskał akceptację Ministerstwa Oświaty i Nauki Ukrainy, mógł być oficjalnie wykorzystywany w szkolnictwie polonijnym na Ukrainie.Podajemy też link do strony "Lustro biblioteki", gdzie znaleźć można: 70 darmowych książek dla dzieci w języku ukraińskim do pobrania70 darmowych książek dla dzieci w języku ukraińskim do pobrania - Lustro Biblioteki????